Після повернення з Єгипту чи Албанії обсервація не потрібна

Джерело

Гарні новини для тих, хто планує відпочинок в Єгипті або Албанії.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Сьогодні, 15 липня, уряд змінив критерії щодо країн, які відносяться до “червоної зони”. Тепер після повернення з Єгипту чи Албанії не потрібно проходити 14-денну обсервацію/самоізоляцію або робити тестування на COVID-19.

– Очікуємо позитивних рішень і за іншими туристичними маршрутами! А поки мандруємо Україною. Тим паче, що Укрзалізниця вже відновила близько половини пасажирських поїздів, які курсували до карантину. Це 65 потягів далекого сполучення та 700 приміських, – зазначив Владислав Криклій.

Нагадаємо, що у Державному агентстві розвитку туризму України оприлюднили оновлені правила в’їзду та транзиту до Угорщини.

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Схожі повідомлення