Американці вже отримали понад 140 мільйонів доз вакцин проти COVID-19. Таким чином вакцинувалися 35,4% від числа всіх дорослих.
Про це пише “Голос Америки”.
У цілому федеральний уряд розподілив по всій країні майже 181 мільйон доз вакцин виробництва Moderna, Pfizer / BioNTech і Johnson & Johnson. Перші дві з них вимагають введення двох доз, третя – лише одну.
“Більше 91 мільйона жителів США, або 35,4% від числа всіх дорослих, вже отримали принаймні одну дозу вакцини; понад 50 мільйонів американців, що становить 19,4% від усього населення країни старше 18 років, були повністю вакциновані за станом на ранок суботи”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, повідомлялося, що президент США Джо Байден заявив, що поставив нову мету вакцинації від коронавіруса в США. Він очікує, що буде зроблено 200 мільйонів уколів за перші 100 днів свого перебування на посаді.
Додамо, що три фармацевтичні компанії США готові до кінця березня виробити 240 млн доз вакцини від коронавіруса.
Робота в Україні на літо 2026 - у яких сферах та регіонах найвищі зарплати
На Харківщині жінку з інвалідністю використали у схемі виїзду за кордон через фіктивний шлюб
На Рівненщині дворічний малюк під час гри застряг головою у металевій огорожі, його визволили рятувальники
Свириденко підбила підсумки тижня – від переговорів з ЄС до нових програм для ветеранів і бізнесу