Кабінет міністрів ухвалив документ, який дозволить продовжити “транспортний безвіз” з Європейським Союзом, а в майбутньому зробити її безтерміновою. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає УНН.
Деталі
Сьогодні маємо на порядку денному низку рішень, які посилюють Україну та є частиною наших стратегічних пріоритетів. Затверджуємо документ, який створює правові підстави, аби угода про “транспортний безвіз” із Європейським Союзом продовжувала діяти. “Транспортний безвіз” – це лібералізація вантажних перевезень, завдяки якій українські компанії можуть транспортувати товари у Європу без спеціальних дозволів. Це економить гроші та час, а також розширює доступ українських товарів до європейських ринків. Ми домовилися з ЄС, що Угода буде подовжена до кінця червня 2025 року. І зараз працюємо, аби зробити її безтерміновою
Нагадаємо
Україна та Європейська комісія продовжили дію “транспортного безвізу” на рік із можливістю його пролонгації до кінця 2025 року.
Уряд готує пенсійну реформу, розгляд законопроєкту планується не пізніше осені - нардеп
Нова угода між США та Іраном: як це вплинуло на ціни на нафту
В Україні через обстріли частково знеструмлені шість областей, на Харківщині БПЛА атакував авто енергетиків - Міненерго
Призупинена переробка сировини на Куйбишевському НПЗ після атаки безпілотників