Президент країни-агресора Володимир Путін відвідав у четвер, 27 серпня, анексований український Крим. Там він брав участь у незаконних офіційних заходах, які організував окупаційний режим. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на пресслужбу Кремля.
За даними президентської адміністрації, Путін особисто проїхав за кермом автомобіля новою трасою.
“Володимир Путін в ході робочої поїздки до “Республіки Крим” взяв участь у запуску автомобільного руху на нових побудованих ділянках траси “Таврида”.
Президент у супроводі міністра транспорту Євгена Дітріха, генерального директора АТ “ВАД” Валерія Абрамова і головного технолога АТ “ВАД” Андрія Волкова проїхав за кермом “Аурус” по новому, пятому, ділянці автодороги “Таврида”, заявили у Кремлі.
Слід зауважити, це може бути не перший протизаконний візит Путіна до Криму за серпень 2020 року.
Дрони атакували хімзавод Азот у тульській області рф
Іранська делегація вирушила до Швейцарії на переговори зі США, попри нові бої в Лівані
Перший кластер переговорів про вступ України в ЄС: які принципи та цінності він охоплює
Трамп чекає на "дуже особливу" вечерю у Версалі, бо там "багато золота"