Президент Росії Володимир Путін з сьогоднішнього дня фактично вийшов з двотижневої самоізоляції. Він проведе переговори з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на РИА Новости.
Повідомляється, що сьогодні в Сочі Путін зустрінеться з Ердоганом спочатку тет-а-тет, потім за участю перекладачів. Вони проведуть переговори, після чого продовжать спілкування за робочим сніданком.
За словами прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, перед зустріччю був обмін інформацією, щоб вжити всіх запобіжних заходів.
“Що стосується виходу з режиму (самоізоляції, – ред.) – де-факто, так. Де-факто ви бачите, що це вже не самоізоляція”, – зазначив він.
Нагадаємо, в середині вересня Путін пішов на самоізоляцію після того, як в його оточенні виявили випадки інфікування COVID-19.
Сам він говорив, що захворіли кілька десятків людей з його оточення.
Україна розраховує відкрити всі шість переговорних кластерів з ЄС у найближчі тижні - Зеленський
Eurosatory-2026. У Парижі 15 червня стартує одна з найбільших виставок озброєння
Кір Стармер оголосить про відставку 22 червня - ЗМІ
В Індії чоловік уже близько 12 років безперервно стоїть на одному місці — відео