КИЇВ. 25 серпня. УНН. У ВР планували з початком четвертої сесії парламенту допустити до кулуарів журналістів, проте, через зростання захворюваності на коронавірус їх допускати не будуть. Наразі захворівші є і серед народних депутатів. Про це повідомив на брифінгу голова ВРУ Дмитро Разумков, передає кореспондент УНН.
“Ми планували, що ми відкриємо кулуари під час пленарної роботи в режимі 4 сесії. Однак, я думаю ви бачите ті показники, які є в Україні – за 2 тис. у нас перевалювалось, сьогодні 1658 людей захворіло…Це також не є секретом, що хворіють народні депутати. Станом на сьогодні також є захворівші на коронавірус. При всій повазі зараз дати доступ до кулуарів думаю буде малореалістично”, – сказав Разумков.
Також він зазначив, що наразі двоє нардепів хворіють на COVID-19, але прізвищ не назвав.
Нагадаємо, парламентар з фракції “Слуга народу” Роман Грищук заразився коронавірусною інфекцією.
В Одесі офіційно відкрили 13 безпечних пляжів для відпочинку та оздоровлення
росія поширює фейк про нібито 2,4 млн загиблих і зниклих безвісти військових ЗСУ - ЦПД
Блогерка виклала відео у соцмережах, де її дитина знущається з кошенят
У столиці 21 червня відбудеться марш "КиївПрайд": у центрі міста обмежать рух транспорту