В осяжній перспективі санкції проти Російської Федерації будуть посилюватися. Якщо РФ буде продовжувати себе так вести, як зараз, то вони дочекаються ще і таких санкцій, як відключення від системи SWIFT.
Про це посол України в США Володимир Єльченко заявив в інтерв’ю РБК-Україна.
За його словами, відключення від системи SWIFT негативно вплине і на партнерів Росії.
“Саме тому дуже обережна позиція у багатьох інших країн. Але якщо буде така зухвала поведінка Росії, вони дочекаються і цього”, – зазначив він.
Раніше обговорювали можливість заборони регулярних авіарейсів з Росії до США, мова могла б йти про заморожування банківських рахунків деяких російських чиновників високого рівня.
Нагадаємо, нові санкції проти “Північного потоку-2” раніше анонсував Помпео; заходи торкнуться всіх компанії, які допомагають завершити будівництво російського газопроводу.
Про те, що США обмежують право Європи вирішувати, де і як отримувати енергію, заявив міністр закордонних справ Німеччини у відповідь на анонс нових санкцій проти “Північного потоку-2”
Україна тестує зброю жорсткіше ніж Європа, а росія намагається дискредитувати ОПК через тему корупції, заявили в РНБО
Трамп накинувся з новими звинуваченнями на лідерку Італії Мелоні
Макрон: європейці мають бути за столом перемовин щодо завершення війни в Україні
YouTube почав блокувати рекламні ролики російського заводу зброї “Алабуга”. Україна вітає це рішення