Ще декілька днів люди виходитимуть на протести у Білорусі – журналіст

 Джерело

Ще кілька днів люди виходитимуть на протести у Мінську і Регіонах, проте масштаби спрогнозувати важко.

Таку думку у коментарі “Прямому” висловив журналіст Ян Авсєюшкін.

“З приводу продовження протестів, я думаю, що ще, як мінімум, якихось два-три дні певні виходи на вулицю в Мінську і регіонах продовжаться. Про масштаби судити складно, тому що в будь-який момент влада може зробити якусь помилку, десь перегнути палицю з насильством, і це може обурити людей”, – сказав Авсєюшкін.

Нагадаємо, затриманих за протести в Білорусі в мінському СІЗО, розташованому на вулиці Окрестина, морять голодом, систематично б’ють і тримають у камерах по 50 осіб.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *