КИЇВ. 28 березня. УНН. Майже 11 тис. вірменських військовослужбовців були поранені в ході війни в Нагірному Карабасі. Про це в неділю повідомив журналістам заступник начальника військово-медичного управління Збройних сил Вірменії Гегам Пашикян, пише УНН.
Деталі
“За 44 доби війни в госпіталях і лікарнях було зареєстровано до 11 тис. військовослужбовців. На даний момент лікування отримують близько 1 500 військовослужбовців. 885 людей стали інвалідами”, — зазначив Пашікян.
Він також повідомив, що 2% отримали вкрай важкі поранення, 7% — тяжкі, 55% були легко поранені.
Доповнення
Старший науковий співробітник “Фонду Карнегі” Томас де Ваал представив доповідь про ситуацію в Нагірному Карабаху до початку лютого, в якому виклав дипломатичні, політичні, економічні та гуманітарні проблеми, що залишилися без рішення після війни вересня-листопада 2020 року: згідно з даними доповіді жодна зі сторін не вирішила всі свої завдання, а РФ в ролі миротворця опинилася перед складним вибором.
Війна у Карабасі, що ривала 44 дні, закінчилася 10 листопада 2020 року тристоронньою заявою лідерів Азербайджану, Вірменії та Росії — президента Ільхама Алієва, прем’єр-міністра Нікола Пашиняна і президента Володимира Путіна. В результаті конфлікту загинули більше 6 500 осіб.
Радбез ООН 22 червня збереться на засідання через нещодавню масовану атаку росії на Україну
Трамп не виключив військову операцію на Кубі за сценарієм Венесуели
США та Іран обмінялися ударами після збиття американського гелікоптера: які цілі атаковано
Партія Пашиняна перемогла на виборах у Вірменії - остаточні дані ЦВК