У центрі Києва зникло світло

Джерело

Через аварію на електромережі в районі Майдану Незалежності, знеструмлено «Великий» та “Малі” фонтани, частину ТЦ «Глобус» та прилеглі житлові будинки.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Орієнтовний термін відновлення електропостачання – 20:00 27 серпня. Водограї на Майдані Незалежності запрацюють після відновлення електропостачання.

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Схожі повідомлення