Нерегульовані пішохідні переходи у Голосіївському та Святошинському районах стали безпечнішими. Їх облаштували пристроями примусового зниження швидкості.
Про це повідомили у КП «Центр організації дорожнього руху».
– Таким чином ми захистили «зебру» в Сільськогосподарському провулку поблизу Національного університету біоресурсів і природокористування та еколого-природничого ліцею №116, – розповіли у комунальному підприємстві.

Також «лежачі поліцейські» встановили біля двох пішохідних переходів на перехресті проспекту Гната Юри та вулиці Петра Курінного (до впровадження світлофорного регулювання).

Нагадаємо, на Печерську встановили 33 делініатори.
Олександр Михайлов
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому
У столиці попрощалися із загиблим у страшній ДТП 12-річним хлопчиком
У Лаврі загасили пожежу на даху храму після атаки рф, до ліквідації наслідків у Києві залучено авіацію - МВС
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві