В Харківській області викрили підпільний цех з виробництва нелегальних тест-систем для коронавірусу. Під час обшуків вилучено 200 тисяч підроблених наборів.
Про це повідомляє прес-службі Державної фіскальної служби.
Повідомляється, що нелегальні набори для тестування після виготовлення постачалися через підставних фізичних осіб у лікарні.
“Зазначена група осіб, з метою приховування злочинної діяльності і введення покупців в оману, у супровідних документах на продукцію відзначали інші (легальні) місця її виготовлення”, – повідомили в ДФС.
Згідно з попереднім висновком фахівців держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, виробництво виконувалося з грубими порушеннями правил і норм виготовлення.
“На підставі постанови суду проведено обшук за місцем незаконного виготовлення і зберігання продукції в результаті чого виявлено та вилучено 200 тисяч одиниць готових наборів для тестування, а також сировину для виробництва у 400 тисяч коштів для тестування на суму близько 12 млн гривень”, – додали в фіскальщики.
Раніше РБК-Україна писало, що наприкінці квітня в Херсонській області викрили масштабне виробництво підроблених антисептиків.
Також повідомлялося, що СБУ викрила Херсонський лабораторний центр на закупівлю неякісних тестів на коронавірус, проте в МОЗ під час перевірки не виявили порушень.
Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонів до 16 з початком літнього графіка
Пожежу в заповіднику на Житомирщині гасили чотири доби після атаки рф
рф масштабує мілітаризацію українських дітей для майбутніх воєн - ЦПД
На Тернопільщині розпочалися українсько-польські пошукові роботи