Міністерство охорони здоров’я і Міністерство освіти ще продовжують роботу над протоколами, що регулюють навчальний процес у школах. Для учнів буде забезпечена можливість, але не обов’язок, дистанційного навчання.
Про це розповів інформований співрозмовник РБК-Україна в Кабміні.
“МОЗ і Міносвіти працюють вже два місяці над цим, над протоколами безпеки для учнів”, – сказав він.
Співрозмовник зазначив, що фінальна версія протоколів буде готова в неділю-понеділок і доведена до управлінь освіти в регіонах.
Крім того, джерело підкреслило, що проблема безпеки в школах посилюється виборами, бо в школах часто розміщуються виборчі комісії.
“Над цим фахівці теж працюють. Швидше за все, під час виборів, на пару днів буде рекомендовано перервати навчальний процес, поки в школах працюють виборчі комісії”, – сказав він.
Як писало РБК-Україна, в Україні змінили карантинні вимоги для навчання в школах.
Нагадаємо, в Україні оновили карантинні зони в залежності від епідситуації в регіонах.
Трамп заявив, що загроза ядерної зброї Ірану важливіша за ризики для світової економіки
Від енергетики до транспорту
Експрезиденти України Ющенко і Кучма відмовилися від польських Орденів Білого Орла
Союзники на саміті G7 схилятимуть Трампа до жорсткішої лінії проти рф, але щодо його позиції є занепокоєння - Politico