Як повідомили у столичному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, двоє чоловіків впали у шахту ліфта орієнтовно з 7-8 поверху. 23-річний юнак госпіталізований до лікарні з переломом лівої стегнової кістки, закритою черепно-мозковою травмою та закритою травмою грудної клітки. Інший 31-річний чоловік після падіння з висоти помер.
Ще один нещасний випадок на будівництві стався на вулиці Північно-Сирецькій. Там 42-річний чоловік впав з висоти трьох метрів. Його госпіталізували з закритою черепно-мозковою травмою, травмами хребта та грудної клітки.
Як повідомлялося раніше, у Святошинському районі повісився 24-річний чоловік.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза
Братія Лаври врятувала стародавні ікони під час нічної атаки ворога
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі