Вчора, 25 серпня, на території військової частини, що знаходиться за адресою вул. Зоологічна, сталося жахливе ДТП. Водій наїхав на курсанток військового вишу.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.
У поліції розповіли, що нетверезий водій авто «Тойота Пріус» не впорався з керуванням та збив трьох курсанток, які стояли біля адмінбудівлі. З тяжкими травмами їх терміново госпіталізували у військовий госпіталь.

– Одній дівчині ампутували ногу, другій ампутували ногу, а за життя третьої дівчини борються, сподіваємося все обійдеться. Я не знаю, як легковий автомобіль міг наїхати так, щоб були такі серйозні травми, – розповіла волонтер Наталя Воронкова в ефірі «ТСН.Ранок».
46-річного водія затримали, за скоєне йому загрожує до восьми років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортним засобом до трьох років.
Вікторія Гребінь
Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.
Культурні події Києва - куди піти на вихідні 27-28 червня
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
Частину Києва перевели на екстрені відключення світла