У Києві вшанували пам’ять героїв Крут

Джерело

У річницю бою під Крутами активісти “Національного корпусу” та інших політичних рухів провели традиційний мітинг біля меморіалу на місці битви.

Про це повідомляє прес-служба “Нацкорпусу”.

Виступаючи перед присутніми, лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький заявив, що значення самопожертви студентів-добровольців, що складали більшість в українських підрозділах в тому бою, виходить за чисто військові та політичні рамки.

“Ми повинні пам’ятати – поки є ті, хто готові проміняти молодість на вічність, Україна буде жити”, – сказав Білецький.

За його словами, слід розуміти, що бій під Крутами зберіг честь Української держави в умовах зради його лідерів.

“В той час, як у Києві намагалися вести переговори з більшовиками, знайшлися кілька сотень, які розуміли, що навіть у безвихідній ситуації треба боротися”, – зазначив Білецький.

Нагадаємо, Бій під Крутами – бій між підрозділами української армії, що обороняли станцію, та російськими військами, що відбувся 29 січня 1918 року.

В ході битви українським добровольцям вдалося зупинити й на кілька днів затримати багаторазово переважаючі сили противника.

Схожі повідомлення