КИЇВ. 3 жовтня. УНН. За минулу добу у Києві коронавірусну хворобу COVID-19 виявили у 441 людини, померло 12. Всього у місті 24 043 підтверджених випадків захворювання. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Telegram, передає УНН.
“У Києві не зменшується кількість виявлених хворих. За минулу добу — 441 новий випадок.
12 людей померли. Всього коронавірус забрав життя 413 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 24 043”, — написав Кличко.
За його словами, серед тих, хто захворіли:
▪ 232 жінок (віком від18 до 90 років);
▪ 185 чоловіків (від 20 до 89 років);
▪ 10 дівчаток (від трьох місяців до 17 років);
▪ 14 хлопчиків (від 4 років до 16).
Захворіли також 18 медиків.
Окрім того, збільшилась кількість тих, хто одужали. За минулу добу 404 людини. Всього коронавірус подолали 7 657 мешканців Києва.
“Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дніпровському та Деснянському районах — по 78 випадків. Та в Подільському районі — 40 хворих”, — зазначив Клико.
Нагадаємо, в Україні зафіксували антирекорд за смертністю через COVID-19.
Києво-Печерська лавра - ДСНС повністю захистили пошкоджену покрівлю
Розписка є доказом в суді чи ні – поради юриста, як повернути борги
Укриття в Україні 2026 - що має бути в сховищі під час тривоги, список
Мільярдер і меценат Говард Баффет особисто долучився до евакуації жителів Куп’янщини