20 вересня центр Мінська перекрили у зв’язку з масовими акціями протесту, територію оточили силовики зі спецтехнікою.
Про це повідомляють росЗМІ.
Як зазначається, колона у супроводі ДАІ виїхала з мікрорайону Уріччя, де базується спецпідрозділи внутрішніх військ МВС.
“Підходи до площі Незалежності наразі закриті металевими огорожами, на площі знаходяться співробітники міліції, а також бійці ОМОНу зі щитами та кийками. Центральні проспекти та вулиці міста поки залишаються відкритими для руху автотранспорту”, – йдеться у повідомленні.
Зеленський озвучив щомісячні втрати російської армії на війні в Україні
Усі аеропорти москви повністю зупинили роботу - росавіація
Повірена у справах США завершила дипмісію в Україні - Сибіга подякував їй під час особистої зустрічі
Принцу Гаррі з сім'єю дозволили жити у королівській резиденції під час візиту до Британії