Співробітниця російського опозиціонера Олексія Навального Марія Півчих повідомила, що той почуває себе добре та розуміє, що відбувається. Однак, до повного одужання ще далеко.
Про це повідомляє BBC.
“Будь-яка людина, навіть в прекрасному і доброму здоров’ї, буде довго переварювати події такого масштабу. Я думаю, це ще займе деякий час, щоб навіть самою світлою головою це усвідомити, не кажучи вже про те, щоб перечитати новини за таку кількість днів”, – сказала Півчих.
Вона також висловила надію, що найближчим часом він повернеться у свій нормальний стан.
Як відомо, Олексій Навальний втратив свідомість 20 серпня під час перельоту з Томська в Москву. Його госпіталізували. Російські лікарі не виявили отрути в організмі політика і відкинули версію отруєння.
Потім опозиціонера перевезли в берлінську клініку “Шаріте”. Пізніше уряд Німеччини офіційно оголосив, що політика отруїли речовиною з групи отрут “Новачок”.
Нагадаємо, Навальний вже самостійно встає з ліжка.
Крім того, російський опозиціонер планує повернутися в Російську Федерацію.
Нові правила ЄС для українців: зміни можуть торкнутися чоловіків
Каллас звинуватила Китай у підготовці солдатів РФ для війни проти України
Президент Польщі позбавив Зеленського ордена Білого Орла
Україна скликає Радбез ООН через атаки рф на міста та Києво-Печерську лавру