У Навального розповіли про його самопочуття

Джерело

Співробітниця російського опозиціонера Олексія Навального Марія Півчих повідомила, що той почуває себе добре та розуміє, що відбувається. Однак, до повного одужання ще далеко.

Про це повідомляє BBC.

“Будь-яка людина, навіть в прекрасному і доброму здоров’ї, буде довго переварювати події такого масштабу. Я думаю, це ще займе деякий час, щоб навіть самою світлою головою це усвідомити, не кажучи вже про те, щоб перечитати новини за таку кількість днів”, – сказала Півчих.

Вона також висловила надію, що найближчим часом він повернеться у свій нормальний стан.

Як відомо, Олексій Навальний втратив свідомість 20 серпня під час перельоту з Томська в Москву. Його госпіталізували. Російські лікарі не виявили отрути в організмі політика і відкинули версію отруєння.

Потім опозиціонера перевезли в берлінську клініку “Шаріте”. Пізніше уряд Німеччини офіційно оголосив, що політика отруїли речовиною з групи отрут “Новачок”.

Нагадаємо, Навальний вже самостійно встає з ліжка.

Крім того, російський опозиціонер планує повернутися в Російську Федерацію.

Схожі повідомлення