У Німеччині затвердили нові карантинні заходи для боротьби з поширенням COVID-19. Зокрема, уряд ввів штрафи за відмову носити маску в громадських місцях.
Про це повідомляє Deutshe Welle.
Так, за відмову носити захисну маску в громадських місцях у Німеччині буде передбачений штраф у розмірі мінімум 50 євро.
При цьому наголошується, що така норма не буде діяти на території федеральної землі Саксонія-Анхальт, прем’єр якої Райнер Хазелофф рішуче висловився проти.
У разі порушення рекомендацій влади про відвідування країн і регіонів з високим рівнем ризику зараження коронавірусом громадяни не зможуть претендувати на компенсацію збитків внаслідок перебування на карантині.
Масові заходи тепер заборонені в Німеччині до кінця 2020 року. Вболівальники не будуть допускатися на стадіони як мінімум до кінця жовтня.
Нагадаємо, Німеччина скасовує обов’язковий тест на COVID-19 для туристів.
Крім того, раніше у Німеччині заявили про другу хвилю коронавіруса.
У столиці 21 червня відбудеться марш "КиївПрайд": у центрі міста обмежать рух транспорту
На Дніпропетровщині почали примусову евакуацію ще з 23 населених пунктів
росіяни ударили FPV-дроном по цивільному авто на Харківщині - є поранені і загибла
Штрафи для водіїв в Україні - за які порушення передбачене найсуворіше покарання