До поліції надійшло повідомлення про пограбування 80-річної жінки в аптеці на проспекті Лісовому.
За словами потерпілої у приміщенні до неї підійшов невідомий та вихопив із рук гаманець. Упродовж години дільничні офіцери поліції за прикметами встановили особу та затримали 32-річного киянина.
«Нападник забрав із гаманця гроші та викинув його у сміттєвий бак. Речовий доказ вилучили та після завершення досудового розслідування повернуть власниці», -коментують у поліції.
Наступні 4 роки він може провести за ґратами.
Вікторія ГРЕБІНЬ, «Вечірній Київ»
росія фейками намагається зняти з себе відповідальність за удар по Києву - ЦПД
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня