Міська влада проектує три нові сучасні реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю.
Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, інформує пресслужба КМДА.
-На сьогодні у місті відсутня широка мережа реабілітаційних центрів. Один Київський міський центр та районні територіальні центри і відділення не можуть повністю впоратися із проблемою, тому місто комплексно підходить до її вирішення. Ми чітко розуміємо кількість дітей, їх нозології, складнощі, з якими стикаються батьки. Зараз ми плануємо створити три нові реабілітаційні центри на вул. Юнкерова, вул. Закревського та просп. Правди. Вони перебувають на стадії проектування, яка триватиме до кінця року. Зведення ж закладів розпочнеться у наступному році, – зазначила Марина Хонда.
Заступниця голови КМДА додала, що до фінансування будівництва долучаться й іноземні партнери. Зокрема, допомогу у створенні центрів надає Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен. Марина Хонда окремо висловила їй подяку.
Удар рф по Україні забрав життя 11 людей, пожежі у Лаврі та Мистецькому арсеналі ліквідували - Зеленський
У столиці попрощалися із загиблим у страшній ДТП 12-річним хлопчиком
Атака на Київ - кількість поранених зросла до 11
У Києві затримали чоловіка за продаж зброї через поштомати