КИЇВ. 8 вересня. УНН. Міністерство внутрішніх справ Туреччини опублікувало циркуляр, що посилює карантин та зобов’язує людей носити маску скрізь, окрім власного будинку. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт міністерства.
“Громадяни зобов’язані носити маски без винятку на всіх територіях (громадські площі, проспекти, вулиці, парки, сади, місця для пікніків, пляжі, транспортні засоби громадського транспорту, робочі місця, фабрики тощо) по всій країні (окрім власних будинків)”, – йдеться у циркулярі.
Також циркуляром пропонується таке посилення карантинних заходів:
– У громадському транспорті можна користуватися тільки місцями для сидіння, пасажири, що стоять, не зможуть ним користуватись. Місцева влада зможе вводити свої обмеження в роботі транспорту.
– Ресторани, готелі та кафе не зможуть влаштовувати концерти чи використовувати музику після опівночі.
– Губернатори та місцева влада будуть контролювати дотримання карантинних обмежень та накладати штрафи.
Зазначається, що циркуляр вступив у силу негайно і поширюється на 81 провінцію Туреччини.
Нагадаємо, на лікування до Туреччини під час пандемії вилітали 45 українців.
Мер москви визнав влучання безпілотників по московському НПЗ під час масованої атаки
Переговори США та Ірану у Швейцарії зайшли в глухий кут, але все ще тривають – CNN
Зеленський завтра може знову зустрітися із Трампом
Верховний лідер Ірану виступив із заявою щодо угоди між Тегераном та Вашингтоном