Кабінет міністрів Японії пішов у відставку. Уряд був сформований 4 жовтня, коли Фуміо Кісіда зайняв пост прем’єра.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Kyodo News.
Через 10 днів після призначення закінчилися повноваження нижньої палати парламенту, і 31 жовтня пройшли нові вибори, на яких перемогла очолювана Кусідою Ліберально-демократична партія – її представники отримали 261 місце з 465.
Після цього Кабінет Міністрів пішов у відставку, як того вимагає Конституція.
Kyodo зазначає, що в середу в парламенті буде скликано спеціальне засідання, на якому Кисиду переоберуть головою уряду, потім прем’єр приступить до формування другого Кабінету.
Фуміо Кісіда став сотим прем’єр-міністром Японії. Він сформував новий уряд після того, як його попередник Есіхіда Суга оголосив про свою відставку з поста прем’єра.
Біля берегів Лівії затонув човен з мігрантами, понад 50 людей загинули або зникли безвісти
ЄС не має купувати газ і нафту в рф, якщо хоче змусити путіна до переговорів - глава МЗС Італії
кремль втрачає керованість, чиновники й депутати почали суперечити путіну - розвідка
Трамп просить у Конгресу понад 1,4 млрд доларів на боротьбу зі спалахом Еболи