З 17 червня послаблюється карантин в Україні і від жителів окупованих територій при прибутті через КПВВ не вимагають здавати тести на COVID або проходити самоізоляцію. Це пов’язано з тим, що в Україні встановлено “зелену” зону.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.
Повідомляється, що від обов’язкової самоізоляції та обсервації звільняються ті, хто прибуває з окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Криму і Севастополя.
“Також на період, коли на території України встановлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки, поточний контроль за допомогою мобільного додатку “Вдома” не здійснюється”, – йдеться в повідомленні.
Окремо звертають увагу на те, що на період “зеленого” рівня не потрібні також ПЛР-тести. Таким чином, українська сторона зняла обмеження, з якими жителі окупованих територій стикалися на КПВВ.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українцям більше не потрібен COVID-тест на кордоні по приїзду з інших країн.
Крім того, змінилися правила зон карантину. Зокрема, “жовтий” рівень вводитимуть відразу на всю країну. РБК-Україна розбиралося, як і коли це буде відбуватися.
Допомога ветеранам в Україні - що відомо про проєкт 7 корпусу ДШВ
росіяни 44 рази атакували позиції Сил оборони України з початку доби - Генштаб
У центрі Дніпра сталася стрілянина та масова бійка - поліція почала слідство
На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на ключових маршрутах