“Український дім” у Києві підсвітили кольорами біло-червоно-білого прапору Білорусі.
Про це повідомляє “Радіо Свобода”.
На Європейську площу прийшли кілька десятків активістів. Вони запалювали фаєри та скандували “Жыве Беларусь”.
Фасад «Українського дому» під час акції #BelarusWatch pic.twitter.com/p11SBS3NqY
— Радіо Свобода (@radiosvoboda) August 26, 2020
Уражений українськими дронами FP-1 московський НПЗ не функціонуватиме мінімум пів року - ЗМІ
Генштаб підтвердив ураження Московського НПЗ, нафтобази, залізничного мосту через Північно-Кримський канал і не тільки
Польща випробовує бойових роботів для захисту Сувалкського коридору від можливої атаки рф
Глава Пентагону Гегсет вперше особисто спостерігав за випробуванням лазерної зброї