В уряді почали роботу над пом’якшенням правил в’їзду для іноземців

 Джерело

Державне агентство з розвитку туризму спільно з Міністерством культури розробляють проєкт постанови про пом’якшення правил в’їзду для іноземців, зокрема, в’їзд хочуть дозволити туристам з країн “зеленої зони”.

Про це повідомили в пресслужбі Держагенства на сторінці у Facebook.

Зміни планують внести на найближче засідання уряду.

“Пропонується дозволити в’їзд в Україну іноземним громадянам з країн “зеленої зони”, що прибувають з туристичною метою”, – повідомили в пресслужбі.

Нагадаємо, уряд закрив український кордон для іноземців.

Кабінет Міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні щонайменше до 31 жовтня, країну продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *