Вірменія готова до обговорення питання введення російських миротворців в Нагірний Карабах, де тривають бойові дії з Азербайджаном. Введення миротворців можуть обговорити в рамках Мінської групи ОБСЄ.
Про це заявив вірменський прем’єр-міністр Нікол Пашинян в інтерв’ю телеканалу Al Jazeera.
“Такі питання можуть бути обговорені в ширшому контексті в рамках Мінської групи ОБСЄ”, – наголосив він.
Արտաքին ագրեսիայի դեպքում թիվ մեկ խնդիրն է պաշտպանել բնակչությանը հարձակումից։ Դրանից հետո միայն հնարավոր կլինի խոսել…
Опубліковано Nikol Pashinyan / Նիկոլ Փաշինյան Субота, 3 жовтня 2020 р.
Нагадаємо, цього тижня у Нагірному Карабасі поновилися бойові дії між Вірменією та Азербайджаном. Азербайджанські війська перейшли у наступ з метою припинення вірменської окупації. У Єревані наступ Азербайджану назвали оголошенням війни всьому вірменському народові.
Як писало РБК-Україна, Пашинян назвав умову, за якої Вірменія готова почати переговори з Азербайджаном щодо врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі.
Водночас президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Баку ніколи не відмовлялося від переговорів з Єреваном, а відповідальність за зрив переговорного процесу лежить на Пашиняні.
Експосол України у Польщі Зварич відмовився від державної нагороди через рішення Навроцького
Ексочільник Мінкульту отримав підозру через схему виїзду за кордон на "музичні гастролі"
Болгарія збирається накласти вето на 21-ий пакет санкцій ЄС проти Росії
Україна не зацікавлена в польських МіГ-29 у нинішньому вигляді – Міноборони Польщі