Сьогодні, на День Незалежності України, мер столиці Віталій Кличко привітав киян зі святом.
Він наголосив:
-Незалежність і воля завойовуються в боротьбі. Ціною єднання і зусиль багатьох людей. Ціною втрат і перемог.
Українці довели, що здатні боротися і перемагати!
І ми все подолаємо! Бо любимо свою країну, змінюємо її, робимо успішною європейською державою.
З Днем незалежності! Слава Україні!
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня
росія вдарила по Успенському собору Києво-Печерської лаври - ексклюзивне відео
Тижні благоустрою історичних пам'яток стартували у Києві - фоторепортаж з місця подій