Ворожа атака на “Охматдит”: пошкоджений токсикологічний корпус, де діти отримували діаліз – Ляшко

 Джерело

Через удар, який завдали росіяни по лікарні “Охмадит” в столиці, найбільше постраждав токсикологічний корпус, де дітям робили діаліз. Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в ефірі телеканалу КИЇВ24, передає УНН.

Діти не можуть без цього жити – вони на діалізі. Пошкоджені: операційні, реанімаційні, онкологічне відділення, де були чисті кімнати та мали спеціальне повітря та окремий корпус

– каже Ляшко.

За його словами, ключові задачі допомогти тим кого можна дістати з під завалів та перевести тих хто постраждав по інших лікарнях.

“Жертви, на жаль, є. Постраждав в токсикологічний корпус, де діти отримували діаліз”, – додав він.

Нагадаємо

В мережі поширюються світлини того, як виглядає в Києві дитяча лікарня “Охматдит”, куди сьогодні поцілили росіяни.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *