Ворожі атаки залишили без електропостачання частину жителів у трьох областях України, у частині регіонів – графіки відключень світла, повідомили в Міненерго у понеділок, пише УНН.
Ворожі атаки
“Через бойові дії та обстріли енергетичної інфраструктури частина громад у Сумській, Чернігівській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання”, – повідомили у Міненерго.
Енергетики, як зазначається, працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів.
Графіки відключень
“У частині регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості”, – зазначили у Міненерго.
Як зазначили в Укренерго, споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження – причиною чого є ясна погода. Та, враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00.
У регіонах, де діють погодинні відключення, у Міненерго просять українців ощадливо використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо – у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
У Лаврі тривають аварійні роботи після атаки рф, закрито 70% даху Успенського собору - Мінкульт
Пожежу в заповіднику на Житомирщині гасили чотири доби після атаки рф
Що взяти з собою у пологовий майбутній мамі: перелік необхідних речей
Власники нерухомості наростили сплату податку на 13% - де найбільше