Визначився переможець баскетбольного Кубку Прометея

 Джерело

КИЇВ. 7 вересня. УНН. У Кам’янському завершився передсезонний турнір команд Суперліги Кубок Прометея. У вирішальній грі змагалися “Київ-Баскет” та “Прометей”, передає кореспондент УНН.

Старт матчу був за гостями з Києва, які повели у рахунку 10:2. Однак відповідь “Прометея” була більш ніж переконливою — 19:0. Майк Майєрс був один із головних гравців, які заробляли очки при даному спурті клубу.

Влучання Олександра Мішули та допомога його партнерів вивела киян у лідери за підсумками двох 10-тихвилинок — 43:37.

Надалі на паркеті відбувалися “баскетбольні гойдалки”, і доля зустрічі вирішувалася в овертаймі, де краще себе проявили гравці “Прометею” — 90:88.

Додамо, що іншими учасниками турніру були “Черкаські” Мавпи” та “Запоріжжя”.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *