КИЇВ. 7 вересня. УНН. У Кам’янському завершився передсезонний турнір команд Суперліги Кубок Прометея. У вирішальній грі змагалися “Київ-Баскет” та “Прометей”, передає кореспондент УНН.
Старт матчу був за гостями з Києва, які повели у рахунку 10:2. Однак відповідь “Прометея” була більш ніж переконливою — 19:0. Майк Майєрс був один із головних гравців, які заробляли очки при даному спурті клубу.
Влучання Олександра Мішули та допомога його партнерів вивела киян у лідери за підсумками двох 10-тихвилинок — 43:37.
Надалі на паркеті відбувалися “баскетбольні гойдалки”, і доля зустрічі вирішувалася в овертаймі, де краще себе проявили гравці “Прометею” — 90:88.
Додамо, що іншими учасниками турніру були “Черкаські” Мавпи” та “Запоріжжя”.
Україна здобула історичну перемогу над Бразилією у волейбольній Лізі націй-2026
Бразилія та Марокко після виграшів у своїх матчах вийшли до плей-оф чемпіонату світу з футболу
Збірна Бельгії не зуміла обіграти Єгипет у першому турі футбольного ЧС-2026
Голанд оформив дубль, а Норвегія здолала Сенегал у матчі з чотирма голами після перерви на ЧС-2026