У Київській обласній держадміністрації заявили, що ситуація з коронавірусом в Україні погіршується. Зокрема, зростають показники захворюваності.
Про це повідомляє прес-служба КОДА.
В ОДА повідомляють, що з відновленням роботи навчальних закладів, з поверненням більшості людей з відпусток, з похолоданням можуть з’явитись нові задачі, які вже треба вирішувати.
“Частина області вже в “помаранчевій” зоні небезпеки поширення хвороби. Ще частина – в “жовтій”. Є серйозні передумови для подальших обмежень“, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в України виявили спалах нових випадків коронавірусу, за добу заразились 1974 людини.
Зазначимо, в Україні продовжили карантинне зонування мінімум до 1 листопада.
Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів України закрив кордони на в’їзд іноземцям до 28 вересня.
Нові правила ЄС для українців: зміни можуть торкнутися чоловіків
Уряд Литви планує піти у відставку наступного тижня через переформатування коаліції
рф зосередила на території України понад 721 тис. солдатів - Сирський
Кабмін пропонує посилити відповідальність за екологічні правопорушення