Президент України Володимир Зеленський анонсував аудит децентралізації. Він має пройти після завершення другого етапу реформи.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його виступ на форумі “Україна 30”.
За його словами, в процесі децентралізації проявилися не тільки успіхи, а й недоліки, які спочатку були непомітні.
“На моє переконання, після завершення другого етапу децентралізації нам просто необхідно провести детальний аудит, і перш ніж перейти до наступного етапу, треба виправити допущені помилки і прорахунки”, – підкреслив Зеленський.
Він додав, що робота над цим триває в рамках Конгресу місцевих і регіональних влад, який поступово стає аналітичним інструментом для допомоги в процесі децентралізації, майданчиком для дискусій з представниками виконавчої та законодавчої гілок влади.
Рада проведе позапланове засідання через 40 млрд грн для Міноборони
Австралія виділить Україні ще 100 млн доларів допомоги
Трамп вимагає в оборонних компаній США пришвидшити виробництво озброєння
Будь-яку законну перевірку працівників НАБУ одразу оголошують "втручанням у незалежність" відомства - експрокурор САП