Велика Британія наклала санкції на 9 компаній, які пов’язані з “росатомом”

 Джерело

КИЇВ. 19 травня. УНН. Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко подякував Великій Британії за санкції проти 9 компаній, пов’язаних з “росатомом”. Про це йдеться на його сторінці у Twitter, пише УНН.

Цитата

“Вдячні Великій Британії за санкції проти 9 компаній, пов’язаних з “Росатомом”. Атомна енергетика є останнім елементом енергетичного тиску РФ на Європу та далеко за її межами. Світ має зупинити бізнес з агресором. Продовжимо тиск на злочинний режим”, – написав радник глави МВС.

Нагадаємо

Велика Британія запровадила черговий пакет санкцій проти росії, націлений на 86 осіб, які зокрема причетні до розкрадання та перепродажу українського зерна, олігарха та очільника “російської мідної компанії” Ігоря Алтушкіна, так званого “очільника” Запорізької АЕС Олега Романенка, а також проти енергетичних та транспортних компаній.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *