КИЇВ. 19 травня. УНН. Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко подякував Великій Британії за санкції проти 9 компаній, пов’язаних з “росатомом”. Про це йдеться на його сторінці у Twitter, пише УНН.
Цитата
“Вдячні Великій Британії за санкції проти 9 компаній, пов’язаних з “Росатомом”. Атомна енергетика є останнім елементом енергетичного тиску РФ на Європу та далеко за її межами. Світ має зупинити бізнес з агресором. Продовжимо тиск на злочинний режим”, – написав радник глави МВС.
Нагадаємо
Велика Британія запровадила черговий пакет санкцій проти росії, націлений на 86 осіб, які зокрема причетні до розкрадання та перепродажу українського зерна, олігарха та очільника “російської мідної компанії” Ігоря Алтушкіна, так званого “очільника” Запорізької АЕС Олега Романенка, а також проти енергетичних та транспортних компаній.
ООН закликала США скасувати санкції проти Куби через зростання дитячої смертності
Віткофф вирушив до Швейцарії на переговори з Іраном, участь Венса залишається під питанням
Зеленський зустрівся з президентом Бразилії - обговорили шляхи припинення війни
Японія підвищила візові збори для іноземців у п’ять разів уперше за майже 50 років