КИЇВ. 10 липня. УНН. У Києві та області ремонтні бригади ДТЕК переведені у посилений режим. Укргідрометцентр центр прогнозує грози та перший рівень небезпеки, передає УНН.
Деталі
У Києві та на Київщині очікується дощ та гроза. Метеорологи прогнозують до кінця доби І (жовтий) рівень небезпеки.
Через це енергетики компанії будуть працювати у посиленому режимі, щоб у разі аварій якомога швидше ліквідовувати їх.
“Складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі”, – йдеться в повідомленні енергетичної компанії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині проведуть вибухові роботи: сьогодні – у Вишгородському районі, завтра – Білоцерківському
У Трампа і США переважно негативні відгуки у світі за новим опитуванням Pew: як оцінюють його дії щодо війни в Україні
Єврокомісія пропонує дати тимчасовий захист українцям ще на рік, але з нюансом для військовозобов'язаних
Робота в Україні влітку 2026 - кого шукають в Одесі та Карпатах та кому платять найбільше
У Криму пролунала серія вибухів, атаковано ТЕС та прикордонну службу фсб - ЗМІ