На Київщині через прогноз грози аварійні бригади енергетиків переведені у посилений режим

 Джерело

КИЇВ. 10 липня. УНН. У Києві та області ремонтні бригади ДТЕК переведені у посилений режим. Укргідрометцентр центр прогнозує грози та перший рівень небезпеки, передає УНН.

Деталі

У Києві та на Київщині очікується дощ та гроза. Метеорологи прогнозують до кінця доби І (жовтий) рівень небезпеки.

Через це енергетики компанії будуть працювати у посиленому режимі, щоб у разі аварій якомога швидше ліквідовувати їх.

“Складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі”, – йдеться в повідомленні енергетичної компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині проведуть вибухові роботи: сьогодні – у Вишгородському районі, завтра – Білоцерківському

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *