Екс-спікер ВРУ Парубій захворів на COVID-19

 Джерело

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Народний депутат України, колишній спікер Верховної Ради Андрій Парубій отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію. Про це політик повідомив на власній сторінці в Facebook, передає УНН.

“Отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Повідомив про це усім, з ким контактував останніми днями. Почуваю себе добре, однак повністю самоізолююся. Усім бажаю здоров‘я і максимального дотримання заходів безпеки”, – зазначив Парубій.

Нагадаємо, що 9 листопада у Президента України Володимира Зеленського підтвердили коронавірусну хворобу COVID-19.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *