КИЇВ. 4 березня. УНН. Метро Києва відновило роботу у звичайному режимі після повідомлень про мінування, вибухівки не знайшли. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу КП “Київський метрополітен”.
Цитата:
“Усі станції та пересадочні вузли відчинено для пасажирів. Метрополітен працює у звичайному режимі”, — йдеться повідомленні.
Деталі
Станцію “Хрещатик” та пересадку на “Майдан Незалежності” перевірено і відчинено для пасажирів. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Станцію “Університет” перевірено, вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Що було раніше
Дві центральні станції метро столиці – “Університет” і “Хрещатик” – і пересадочний вузол на “Майдан Незалежності”, близько 12:40 4 березня, закрили через анонімне повідомлення про замінування.
На кордоні зі Словаччиною можливі затримки в одному з пунктів пропуску - що треба знати
Експорт з України 2026 - нові ринки і цікаві товари, що продають за кордон, список
Мін'юст готує масштабні зміни у сфері захисту прав дітей за стандартами ЄС
Нові правила та штрафи для електросамокатів - у Раді підтримали законопроєкт