КИЇВ. 4 березня. УНН. Метро Києва відновило роботу у звичайному режимі після повідомлень про мінування, вибухівки не знайшли. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу КП “Київський метрополітен”.
Цитата:
“Усі станції та пересадочні вузли відчинено для пасажирів. Метрополітен працює у звичайному режимі”, — йдеться повідомленні.
Деталі
Станцію “Хрещатик” та пересадку на “Майдан Незалежності” перевірено і відчинено для пасажирів. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Станцію “Університет” перевірено, вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Що було раніше
Дві центральні станції метро столиці – “Університет” і “Хрещатик” – і пересадочний вузол на “Майдан Незалежності”, близько 12:40 4 березня, закрили через анонімне повідомлення про замінування.
Погода в Україні і Києві 12 червня несе грози і шквали - де похолодання
Що святкують 22 червня в Україні та світі
рф випустила по Україні 2200 дронів, 1800 КАБів та 87 ракет за тиждень - Зеленський
На Закарпатті 8 років тюрми отримала матір, яка за $1000 продала дітей для жебракування