Метро Києва відновило нормальну роботу після повідомлень про мінування

 Джерело

КИЇВ. 4 березня. УНН. Метро Києва відновило роботу у звичайному режимі після повідомлень про мінування, вибухівки не знайшли. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу КП “Київський метрополітен”.

Цитата:

“Усі станції та пересадочні вузли відчинено для пасажирів. Метрополітен працює у звичайному режимі”, — йдеться повідомленні.

Деталі

Станцію “Хрещатик” та пересадку на “Майдан Незалежності” перевірено і відчинено для пасажирів. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Станцію “Університет” перевірено, вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Що було раніше 

Дві центральні станції метро столиці – “Університет” і “Хрещатик” – і пересадочний вузол на “Майдан Незалежності”, близько 12:40 4 березня, закрили через анонімне повідомлення про замінування.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *