Німеччина повинна боротися з коронавірусом в найближчі кілька тижнів. Інакше виникне ризик появи нових вірусних мутацій, стійких до вакцин, і слід ввести комендантську годину в нічний час у регіонах з високою завантаженістю.
Про це повідомив старший помічник канцлера Ангели Меркель, пише Reuters.
Голова адміністрації Меркель Хельг Браун заявив, що Німеччина “знаходиться в найбільш небезпечній фазі пандемії”.
“Наступні кілька тижнів визначать, чи зможемо ми в найближчому майбутньому взяти під контроль пандемію”, – сказав він.
За словами Брауна, якщо кількість інфекцій знову швидко зросте, зросте небезпека того, що наступна мутація вірусу стане стійкою до вакцини.
“Тоді нам знадобляться нові вакцини, і тоді нам доведеться починати вакцинацію заново”, – додав він.
Нагадаємо, глава уряду Баварії Маркус Зедер закликав зареєструвати російську вакцину від коронавіруса “Супутник V”.
Раніше Ангела Меркель оголосила про продовження карантину в країні до 18 квітня.
До цього в Німеччині заявили про третьої хвилі коронавіруса. Також третя хвиля спостерігається і в інших країнах Європейського союзу.
Погода в Україні 18 червня - де будуть грози та значні дощі
Зарплати в Україні від 30 тисяч гривень отримують представники трьох професій - хто в списку
Азартні ігри в Україні заборонять військовим - Кабмін ухвалив постанову
Купівля та оренда житла 2026 - у яких регіонах України найважче знайти однокімнатну квартиру