Зеленський пропонує приєднання ще 3 країн до нормандського формату

 Джерело

Український лідер Володимир Зеленський звернув увагу українців та міжнародної спільноти на те, що формати ведення переговорів з командою очільника Кремля Володимира Путіна потрібно терміново змінювати. Глава держави озвучив пропозицію, щоб до нормандського формату долучилися США, Велика Британія та Канада.

Зеленський озвучив шляхи досягнення прогресу у переговорах України та РФ

“Є два варіанти: ми можемо змінити мінський формат, скорегувати його. Або ми можемо використовувати якийсь інший формат. Швидкість має значення. Темп цього процесу важливий, тому що ми втрачаємо людей щодня”, – наголосив український лідер.

Саме тому Володимир Зеленський озвучив пропозицію, щоб до нормандського формату долучилися Штати, Велика Британія і Канада.

Президент України плекає надію, що переговори очільника Білого дому Джо Байдена та господаря Кремля Володимира Путіна все ж відбудуться. На переконання Зеленського, вони матимуть хоча б невеликий позитивний результат для нашої країни.

Що відомо про формати переговорів з РФ

Наразі мирні переговори між Україною та РФ проходять у 2 форматах – мінському й нормандському.

Мінський є регулярним процесом і передбачає участь 2 сторін конфлікту за посередництва ОБСЄ.

Нормандський – перемовини глав держав 4 країн: України, Росії, Німеччини та Франції.

Проте протягом семи років жоден з форматів не виправдав себе через неготовність російської сторони до співпраці.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *