Перший випадок захворювання “зеленим грибком” виявили у 34-річного чоловіка в індійському штаті Мадх’я-Прадеш. Перед цим пацієнт протягом двох місяців лікувався від коронавірусу, в нього було вражено 90% легень.
Про це повідомляє The Times of India.
За словами лікарів, це ще один різновид грибкової хвороби: її інші види – “чорний”, “білий” і “жовтий” грибок (мукормікоз) – вже виявлені у десятків тисяч людей.
“У чоловіка була виявлена інфекція зеленого грибка (гриб роду Aspergillus) в легенях. Це перший випадок зеленого грибка в штаті Мадхья-Прадеш, але я не впевнений щодо всієї країни”, – зазначив Інституту медичних наук Шрі Ауробіндо Раві Дозі.
Раніше стало відомо, що паралельно з COVID-19 в Індії почалася епідемія ще однієї хвороби – мукоромікозу.
Додамо, що з квітня не менше 16 пацієнтів з COVID-19 померли на заході Індії в результаті спалаху мукормікозу – “чорного грибка”.
Усі аеропорти москви повністю зупинили роботу - росавіація
Як угода між США та Іраном може вплинути на війну в Україні - експерт пояснив ризики та можливості
Іран на 60 днів скасував плату за транзит суден через Ормузьку протоку
У Нігерії спалах холери забрав 74 життя, понад 7 тисяч людей захворіли