Так у столиці виявили за минулу добу 251 хворого на коронавірус. Померли 3 людини. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.
«251 підтверджений випадок захворювання на коронавірус за добу в столиці. Померли 3 людини. Всього за період пандемії в місті 5165 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні — 211 688», — повідомив Віталій Кличко.
Захворіли: 144 жінки віком від 18 до 84 років, 92 чоловіки віком від 21 до 87 років. А також 7 дівчаток від 7 до 15 років та 8 хлопчиків від 2 до 15 років.
До лікарень столиці госпіталізували 54 хворих на коронавірус.
Одужали минулої доби 1223 людини. Загалом коронавірус подолали 202 023 мешканці столиці.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі — 46, у Дарницькому — 43 та в Солом’янському районі — 29 випадків», — зазначив Віталій Кличко.
Нагадаємо, 17-18 червня всі охочі, зареєстровані у «Дії» або записані через сервіс Helsi.me, зможуть вакцинуватися в Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру. Також з’явилася ще одна додаткова опція — містян, зареєстрованих у «Дії» та внесених у листки очікування закладів охорони здоров’я, щеплюватимуть у вакцинальних пунктах, відкритих на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Для зручності містян медики телефонують та запрошують на вакцинацію у конкретний час та до конкретного закладу згідно з черговістю листка очікування. Щоб потрапити в лист очікування, необхідно зателефонувати своєму сімейному лікареві та повідомити про бажання вакцинуватися.
До слова, киян закликають не стояти у чергах на вакцинацію від COVID-19, а приходити на визначений час.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей
У столиці попрощалися із загиблим у страшній ДТП 12-річним хлопчиком
Братія Лаври врятувала стародавні ікони під час нічної атаки ворога