Путін поскаржився Макронe на Україну за “деструктивні дії на Донбасі”

 Джерело

КИЇВ. 2 липня. УНН. Президент Росії Володимир Путін провів телефонну розмову з президентом Франції Еммануелем Макрона, в якому поскаржився на Україну за “деструктивні дії” Києва в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Кремля.

Деталі

Як повідомляє прес-служба Кремля, під час обговорення внутрішньоукраїнського кризи лідери висловилися за активізацію переговорного процесу.

Цитата

“Президент Росії вказав на деструктивні дії Києва, з вини якого вживаються — в тому числі в нормандському форматі — зусилля фактично саботують”, — відзначають в Кремлі.

Деталі

У Москві вважають, що Україна зобов’язана почати прямий діалог з самопроголошеними терористичними республіками “ЛНР” і “ДНР”, і також встановити “особливий статус Донбасу”.

Нагадаємо

20 квітня президент України Володимир Зеленський запропонував Путіну зустрітися “в будь-якій точці” Донбасу, де відбувається конфлікт.

Володимир Путін відмовився від зустрічі на Донбасі, заявивши, що діалог щодо окупованих територій необхідно вести з представниками терористів на Донбасі.

Свою позицію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Путін висловив і в розмові по телефону з головою Європейської ради Шарлем Мішелем. Як повідомили в Кремлі, під час розмови в центрі уваги також був Донбас і президент РФ традиційно наполягав на прямому діалозі Києва з бойовиками.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *