КИЇВ. 2 липня. УНН. Президент Росії Володимир Путін провів телефонну розмову з президентом Франції Еммануелем Макрона, в якому поскаржився на Україну за “деструктивні дії” Києва в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Кремля.
Деталі
Як повідомляє прес-служба Кремля, під час обговорення внутрішньоукраїнського кризи лідери висловилися за активізацію переговорного процесу.
Цитата
“Президент Росії вказав на деструктивні дії Києва, з вини якого вживаються — в тому числі в нормандському форматі — зусилля фактично саботують”, — відзначають в Кремлі.
Деталі
У Москві вважають, що Україна зобов’язана почати прямий діалог з самопроголошеними терористичними республіками “ЛНР” і “ДНР”, і також встановити “особливий статус Донбасу”.
Нагадаємо
20 квітня президент України Володимир Зеленський запропонував Путіну зустрітися “в будь-якій точці” Донбасу, де відбувається конфлікт.
Володимир Путін відмовився від зустрічі на Донбасі, заявивши, що діалог щодо окупованих територій необхідно вести з представниками терористів на Донбасі.
Свою позицію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Путін висловив і в розмові по телефону з головою Європейської ради Шарлем Мішелем. Як повідомили в Кремлі, під час розмови в центрі уваги також був Донбас і президент РФ традиційно наполягав на прямому діалозі Києва з бойовиками.
Санкції проти Росії - що не так з роботою Держфінмоніторингу
Рубіо традиційно привітав жителів країни-агресорки з Днем Росії
Зеленський обговорив з Патріархом Варфоломієм удари по Києво-Печерській лаврі та запросив його в Україну
МЗС спростувало заяви про "біолабораторії США" в Україні