У Львівській області госпіталізували двох дітей. Їх вкусила змія.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу ДСНС.
Так, 26 липня о 12:28 надійшло повідомлення, що в реанімаційне відділення Турківської центральної районної лікарні поступила дівчинка, 2011 року народження, жителька села Верхня Яблунька Самбірського району з діагнозом – укус змії в гомілково-ступневий суглоб лівої ноги. Стан потерпілої – середньої важкості.
Цього ж дня о 19:30 до рятувальників надійшло повідомлення, що у приймальне відділення Яворівської центральної районної лікарні поступив хлопець, 2005 року народження, житель села Рогізно Яворівського району, з діагнозом – укус змії пальця правої стопи. Стан потерпілого – середньої важкості.
Раніше в Міністерстві охорони здоров’я розказали, що робити при укусі змії.
Дефіцит палива у Криму 27 червня паралізував громадський транспорт
З України щодня виїжджають на десятки тисяч людей більше, ніж повертаються - ДПСУ
Під Одесою 10-річну дівчинку на надувному колі віднесло в море, тривають пошуки
Кордон з Білоруссю сьогодні небезпечний - попередження ДПСУ для грибників