КИЇВ. 27 липня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна пройшла у чвертьфінал олімпійського турніру з тенісу на Іграх у Токіо, передає УНН.
Деталі
У третьому колі перша ракетка України перемогла представницю Греції Марію Саккарі.
Перед початком матчу проти Саккарі Світоліна стала найрейтинговішою тенісисткою на Олімпіаді-2020 у жіночому турнірі. Відбулося це після того, як Наомі Осака за 1:10 години вилетіла від чешки Маркети Вондрушової.
Перший сет Світоліна розпочала з брейку на подачі Саккарі та більшу частину лідирувала в рахунку. Проте у сьомому геймі дозволила гречанці зробити брейк, а у наступному — зрівняти рахунок. Згодом тенісистки обмінялися брейками, але за рахунку 5:5 Саккарі змогла зробити ще один брейк, а потім — виграти першу партію на власній подачі.
Ключовим моментом другого сету став брейк Світоліної за рахунку 2:1. Здобувши перевагу, Еліна, на відміну від першої партії, її не втратила і довела сет до перемоги. Як і у двох попередніх матчах за участю українки переможницю мав визначити третій сет.
Вирішальна партія проходила для української тенісистки дуже непросто. Еліна знову зробила ранній брейк, але дозволила Саккарі зрівняти рахунок — 3:3. Після цього — ще один брейк від Світоліної, і непроста перемога у наступному геймі на власній подачі.
Еквадор сенсаційно переміг Німеччину та з третього місця пробився до плейоф ЧС-2026
росія поширює нові фейки про українських уболівальників у контексті Чемпіонату світу з футболу - ЦПД
Унаї Мельгоса залишив посаду тренера молодіжної збірної України U-21
Мессі у матчі проти Австрії встановив 4 рекорди чемпіонатів світу