У Львівській області госпіталізували двох дітей. Їх вкусила змія.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу ДСНС.
Так, 26 липня о 12:28 надійшло повідомлення, що в реанімаційне відділення Турківської центральної районної лікарні поступила дівчинка, 2011 року народження, жителька села Верхня Яблунька Самбірського району з діагнозом – укус змії в гомілково-ступневий суглоб лівої ноги. Стан потерпілої – середньої важкості.
Цього ж дня о 19:30 до рятувальників надійшло повідомлення, що у приймальне відділення Яворівської центральної районної лікарні поступив хлопець, 2005 року народження, житель села Рогізно Яворівського району, з діагнозом – укус змії пальця правої стопи. Стан потерпілого – середньої важкості.
Раніше в Міністерстві охорони здоров’я розказали, що робити при укусі змії.
Погода в Україні 25 червня - літня спека повертається, але можливі дощі
У шести областях України частково відсутнє електропостачання через обстріли - Міненерго
Погода в Україні і Києві 16 червня - де чекати грози і що з температурою
На кордоні з Румунією призупинив роботу один з пунктів пропуску - що треба знати