Президент України Володимир Зеленський анонсував аудит децентралізації. Він має пройти після завершення другого етапу реформи.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його виступ на форумі “Україна 30”.
За його словами, в процесі децентралізації проявилися не тільки успіхи, а й недоліки, які спочатку були непомітні.
“На моє переконання, після завершення другого етапу децентралізації нам просто необхідно провести детальний аудит, і перш ніж перейти до наступного етапу, треба виправити допущені помилки і прорахунки”, – підкреслив Зеленський.
Він додав, що робота над цим триває в рамках Конгресу місцевих і регіональних влад, який поступово стає аналітичним інструментом для допомоги в процесі децентралізації, майданчиком для дискусій з представниками виконавчої та законодавчої гілок влади.
НБУ визнав Смілянського невідповідним для керівництва Укрпошти
Використання конфіскованих активів РФ. Група сенаторів США просуває законопроєкт щодо допомоги Україні
Україна обов'язково вступить до ЄС та НАТО — Стубб
білорусь є співучасником російської агресії ще з 2022 року - експерт