Столичні бібліотекарі привітають киян поетичним флешмобом

Джерело

Кияни почують як твори знаних поетів, так і початківців. Ця культурологічна акція має привернути увагу киян до бібліотек столиці, які нині переживають справжній ренесанс. Завдяки підтримці міської влади заклади оновлюються та знаходять нові сенси та реагують на сучасні виклики в гуманітарній сфері.

«Ми вперше започаткували такий флешмоб. Записали близько 30 наших бібліотекарів, які читають свої улюблені або й власні поезії», — розповіла директорка ЦБС Шевченківського району Наталія Харченко.

30 вересня відеоролики викладуть на сайти КМДА, ЦБС Шевченківського району, її бібліотек, а також на фейсбук-сторінки закладів.

Також цього дня у бібліотеці КПІ пройде акція«Таємна книга». Відвідувачі зможуть обрати книги-сюрпризи за рекомендаціями від тих, хто подарував видання.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»

Схожі повідомлення