Міністр звернув увагу на те, що проблеми завжди будуть виникати, оскільки постійно росте кваліфікація юристів, які займаються рейдерством. Однак, як стверджує політик, його команда активно продовжує боротися з цими викликами.
“Ми встановлюємо нові барєри – вони знаходять нові способи їх обійти. Проблема в рівні, і рівень зараз не йде в порівняння з тим, що було навіть 2 роки тому”, пояснив урядовець.
За його словами, наразі залишилося “декілька системних дірок, де рейдерство трапляється, які ми швидко закрити не можемо з об’єктивних міркувань”. Насамперед йдеться про реєстрацію бізнесу в офшорних юрисдикціях, а також кібератаки.
Міністр прокоментував ситуацію з офшорами, наголосивши, що його відомство не має можливості контролювати процес рейдерства у цьому випадку, оскільки документи готують в іноземних юрисдикціях.
“Інший шматок – це злами, хакерські атаки. У нас була велика пауза, коли ми ввели подвійну ідентифікацію (реєстраторів і нотаріусів – ред). Тоді ті, хто займався зламами, не міг зрозуміти, як зламати систему”, наголосив Денис Малюська.
За його словами, влітку один такий великий злам стався, десятки незаконних реєстраційних дій були внесені в систему саме через хакерів. Урядовець звернув увагу на те, що його команда робить все можливе, щоб протидіяти хакерським атакам, але повністю від них захиститися просто неможливо.
Читайте також:
У Швейцарії на референдумі не підтримали ідею обмежити кількість населення
У США виявили небезпечну інфекцію, пов’язану з кроликами та кліщами
У росії після атаки дронів спалахнув один із найбільших хімкомбінатів
Лише кожен десятий європеєць вважає США союзником - нове опитування показало рекордне падіння довіри